wtorek, sierpnia 20, 2019

"Porwana przez Jokera - początek" Queen Cara
Wyobraźcie sobie młodą, piękną dziewczynę, przed którą świat stoi otworem. Jej życie dopiero się zaczyna, a ona zostaje porwana na rozkaz szefa największej mafii. Nagle dotychczasowy świat Caroline kończy się, a zaczyna nowe życie. Co jej się przydarzy? Zaintrygowani? Bo ja owszem, byłam bardzo, po przeczytaniu opisu książki. "Porwana przez Jokera - początek" autorstwa Queen Cara to poruszająca powieść sensacyjno - kryminalna z nutką romansu. 


Caroline Williams, piękna, inteligentna, pochodząca z dobrego domu, osiemnastoletnia dziewczyna pewnego dnia zostaje uprowadzona przez mafijnego bossa o nazwie Joker. Porwanie Caroline jest spłatą rzekomych długów jej rodziców wobec szefa mafii. Ale jaki jest prawdziwy powód uprowadzenia młodej dziewczyny? Jakie zamiary wobec niej ma Joker? Czy zdoła złamać Caroline? Czy ona otworzy przed nim swoje serce? Na te i inne pytania, które nasuwają się po przeczytaniu pierwszych stron książki, autor snuje burzliwą opowieść. 
Uprowadzona i więziona wbrew swojej woli Caroline przeżywa z Jokerem przygodę swojego życia. Nieustannie prowokuje swoją śmierć, zraniona nie poddaje się, jest dumna, walczy o swoją wolność. 

"Porwana prze Jokera - początek", może nie jest to doskonała książka pod względem stylistycznym, ale niewątpliwie opowieść ta intryguje i wywołuje w czytelniku emocje. Fabuła sama w sobie jest pomysłowa i oryginalna. Historia na długo pozostaje w pamięci. Jest wciągająca, czytając nie sposób oderwać się od lektury. Jest w tej książce  coś niesamowitego, co sprawia, iż ciągle się o niej myśli, książka nieustannie kusi czytelnika. Lektura zachwyca i skłania do myślenia. Trzyma w nieustannym napięciu do ostatniej strony ;)

★★★★★☆

Tytuł: Porwana przez Jokera - początek 
Autor: Queen Cara
Wydawnictwo: Psychoskok
Data wydania: 2019
Liczba stron: 334
Kategoria: Kryminał, sensacja

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i komentarze, które zawsze chętnie czytam i na które staram się w miarę możliwości odpowiadać:-)