środa, lipca 30, 2014

POCZTÓWKI Z SEA LIFE


Parę dni temu bardzo miło i sympatycznie spędziłam popołudnie z córką w Sea Life. W akwarium morskim mogłyśmy zobaczyć około 2000 zwierząt w 120 gatunkach, umieszczonych łącznie w 36 basenach i akwariach, jak można przeczytać na ulotce informacyjnej. Liczba zwierząt robi wrażenie, jak i same zwierzęta, w większości ryby.  Bardzo podobało mi się w akwarium, a moja córka była wręcz zachwycona. Najbardziej przypadł jej do gustu szklany tunel, w którym można było oglądać m. in. rekina i większe ryby. Bardzo fajny był basen, w którym mogłyśmy dotykać małych, morskich i oceanicznych zwierzątek  takich jak: rozgwiazdy, ukwiały kraby, raki i wiele innych, których nazw już nie pamiętam :( Akwarium morskie jest atrakcją nie tylko dla dzieci, ale i cieszy oko dorosłego:) A oto parę zdjęć.


2 komentarze:

  1. Byłam w takim miejscu w Barcelonie. Najfajniejsze było jeżdżenie ruchomymi schodami pod szklanym tunelem. Przecudne rybki widziałam i mam świetne filmiki!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i komentarze, które zawsze chętnie czytam i na które staram się w miarę możliwości odpowiadać:-)