poniedziałek, maja 13, 2019

"REGUŁA 10X" GRANT CARDONE


"Regułę 10X" napisał Grant Cardone, ekspert od sprzedaży i autor licznych bestsellerów "New York Timesa". Jest to książka głównie o rozwoju osobistym oraz o sposobach na odniesienie sukcesu w różnych dziedzinach życia, od przedsiębiorczości po życie osobiste. W niniejszym poradniku znajdziemy wiele trafnych spostrzeżeń i wartościowych uwag na temat rozwoju osobistego i osiągnięcia sukcesu. Grant Cardone w książce opisał w jaki sposób i jakimi drogami można osiągnąć sukces. Na swoim przykładzie ukazał w jaki sposób należy działać, jak działać efektywnie i co jest kluczowe, ważne, aby odnieść sukces. Sukces musi się stać obowiązkiem, należy nad wszystkim przejąć kontrolę, podejmować liczne, zdyscyplinowane i konsekwentne działania. Aby osiągnąć sukces, nie można być przeciętnym! Trzeba iść na całość, podejmować się niemożliwego, nie ograniczać się, wytyczać ambitne cele. W przedsiębiorczości i w osiągnięciu sukcesu najważniejsza jest ciężka praca. Cardone podał konkretne przykłady, wskazówki jak i co robić. Jak myśleć w kategoriach sukcesu, jak wykreować sukces i jak utrzymać osiągnięty sukces. 
Reguła 10x jest to działanie z rozmachem, wszystko należy robić dziesięciokrotnie razy więcej, szybciej i intensywniej, kreatywniej, z dużym zasięgiem. 
"Reguła 10X" jest to pozycja, przede wszystkim dla osób, które chcą się rozwijać i dokształcać pod względem rozwoju osobistego. Dla ludzi, którzy pragną osiągnąć sukces, rozwinąć jakąś działalności. Uczy przedsiębiorczości, wytyczania celów i świetnie motywuje do pracy i działania ;)

Tytuł: Reguła 10X
Tytuł oryginału: The 10X Rule
Autor: Grant Cardone
Tłumaczenie: Aneta Nowak
Wydawnictwo: Złote Myśli
Rok wydania: 2016
Liczba stron: 256

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i komentarze, które zawsze chętnie czytam i na które staram się w miarę możliwości odpowiadać:-)